Zabezpečíme plynulý transport vášho tovaru od naskladnenia po jeho výdaj

Služby, ktoré ponúkame, vám zabezpečia uskladnenie a prepravu tovaru na úrovni medzinárodných štandardov. Komplexne zabezpečíme prepravu, skladovanie a administratívu spojenú s procesom nakupovania a predaja vášho tovaru. Dopravu tovarov realizujeme prednostne vlastnými dopravnými prostriedkami, čím zvyšujeme jej bezpečnosť a kvalitu. 

Prepravíme a uskladníme vaše chladené, mrazené a suché produkty. Využívame pri tom moderné mraziarenské a chladiarenské technológie, moderné regálové systémy vrátane manipulačnej techniky.

01

Mrazenie

Mrazený tovar skladujeme pri využití špičkovej mraziarenskej technológie v optimálnom skladovacom priestore a používaní modernej manipulačnej techniky.

Vhodný tovar
Kapacita 3000 paliet
Objem 10 000 m3
Teplota -17°C až -19°C
02

Chladenie

Chladený tovar skladujeme pri využití špičkovej chladiarenskej technológie v optimálnom skladovacom priestore a používaní modernej manipulačnej techniky.

Vhodný tovar
Kapacita 200 paliet
Objem 1000 m3
Teplota 8°C až 0°C
03

Skladovanie suchého tovaru

Naše suché skladovacie priestory poskytujú ideálne prostredie pre skladovanie sušeného tovaru a iných produktov nevyžadujúcich špecifické teplotné podmienky.

Vhodný tovar
Kapacita 300 paliet
Objem 1 000 m3
Teplota 18°C až 24°C
04

Logistika

Ponúkame prepravu mrazených a chladených výrobkov od 2,4 do 22 ton, resp. 4 alebo 33 paliet v mraziarenských nákladných vozidlách aj s dvojteplotným režimom a s vyhodnocovačom priebehu teplôt.

Vhodný tovar
Kapacita 33 paliet
Objem 90 m3
Teplota 8°C až -19°C
Naše skúsenosti

Prečo si vybrať nás?

Referencie

Čo o nás hovoria naši klienti a partneri

 

" Mochov je skvelá voľba pre skladovanie našich mrazených produktov. Ich mraziareň je spoľahlivá a moderná. S vybavením dodávok nemáme žiadne problémy, a ich monitorovaný areál nám dáva istotu, že naše produkty sú v bezpečí. Odporúčam Mochov každému, kto hľadá kvalitné skladovacie riešenia. "

Tomáš Z., distribútor mrazenej zeleniny

 

" Dochvíľnosť je pre nás kľúčová a Mochov nás nikdy nesklamal. Ich tím je profesionálny a dodržiavajú dohodnuté termíny. Personál je slušný a ochotný. Odporúčam Mochov tým, ktorí hľadajú spoľahlivého partnera. " 

Marek L., distribútor chladených polotovarov

 

" Náklad a výdaj tovaru je vždy bez problémov.  Ich personál je milý a ochotný pomôcť. Dodržiavajú dohodnuté termíny. Keď prídem po dlhej ceste, môžem si v areáli aj oddýchnuť a osprchovať sa. " 

Štefan R., vodič kamiónu
01 / 03
Kontakt

Navštívte nás

Cukrovarská 205
925 21 Sládkovičovo
Slovenská republika

Telefón: 031 / 701 2553