Hľadáme vodiča nákladného motorového vozidla

Prívesy - návesy

Miesto pracoviska: Sládkovičovo,Cukrovarská 205

Možný termín nástupu: podľa dohody

Plat: hrubá mzda cca 3000 € brutto

Náplň práce:

  • dovoz tovarov od dodávateľov zo zahraničia (Maďarsko) a denný rozvoz tovaru odberateľom
  • práca s dodacími listami pri odovzdávaní tovaru
  • zodpovednosť za naložený tovar
  • vedenie evidencie súvisiace s prevádzkou nákladného vozidla
  • starostlivosť o pridelené nákladného vozidlo

Požiadavky:

  • vodičský preukaz sk.“C,E“
  • digitálna karta vodiča
  • doklad o psychickej spôsobilosti vodiča
  • doklad o zdravotnej spôsobilosti vodiča potvrdenie o absolvovaní školenia a overenia vedomostí z vyhlášky SÚBP a SBÚ č.208/1991 Zb.
  • prax v oblasti rozvozu tovaru vítaná
  • samostatnosť
  • zodpovednosť
  • znalosť maďarského jazyka vítaná

Ponúkame:

  • zaujímavé platové ohodnotenie
  • výkonnostné prémie
  • firemné výhody
  • profesionálny rast
  • hrubá mzda cca 3000 € brutto

V prípade záujmu pracovať pre našu spoločnosť pošlite váš životopis na e-mail oros@mochov.sk.

Náš tím

Naš tím sa skladá z dlhoročných pracovníkov v rôznych oblastiach, od vedenia až po operácie skladu a dopravy. Sme odhodlaní našim klientom poskytnúť najvyššiu úroveň služieb.

Galéria

Naše prietory a tím

Kontakt

Navštívte nás

Cukrovarská 205
925 21 Sládkovičovo
Slovenská republika

Telefón: 031 / 701 2553